Враження переможця конкурсу “Ключ до успіху” організованого кафедрою АФМ та ПАТ «КИЙ АВІА»

XliXxB43q4U

Компанія ПАТ «КИЙ АВІА» та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» в рамках програми «Освітньо-бізнесові мости» ініціювали проект «Ключ до успіху». Цей проект був розроблений з метою надання студентам найкращих можливостей для отримання якісної спеціалізованої освіти.

Після презентації туристичних продуктів та колективного оцінювання, було відібрано кращу роботу. Винагородою за 1 місце були – два авіаквитки туди і назад до Барселони.
Подорож розпочалася із польоту МАУ, місце біля віконечка стало для мене сюрпризом, адже літала я вперше. Переліт із Києва в Барселону тривав недовго 3год. 30 хв., натомість 30 год. автомобілем.
Барселона надзвичайне місто, яскраве, кольорове, живе, з надзвичайно привітними та доброзичливими мешканцями. Кожен квартал цього міста особливий й несхожий на попередній. Знайомилися ми із Барселоною, просто прогулюючись вуличками, інколи використовували метро.
Мабуть, щоб повністю ознайомитися із місцевістю, побачити всі архітектурні пам’ятки цього міста потрібен не один тиждень.
Найбільше мене вразили творіння Гауді, мабуть саме вони роблять це місце таким особливим. Серед них нам вдалось відвідати Храм Саграда Фамілія, будинки Бальо, Міла, Вісенс.
Ми гуляли найбільшою пішохідною вулицею Барселони – Рамблас, яка знаходиться в самому центрі. Жили ми в Готичному кварталі, поряд з площею де знімалися кадри до фільму «Парфумер», вдалося й помилуватися Середземним морем, відвідати музеї Барселони, побувати в Церкві Санта Марія-дель-Мар, купити поїсти на ринку Бокерія. Дивовижна панорама на місто відкривалася на погорбі Монжуїк. Вдалося й попасти на фестиваль регіону Ла Мерсе, що названий на честь покровителя цього міста. Це місто в яке хочеться повернутися, казка в якій хочеться побувати ще раз.
Я щиро вдячна організаторам проекту «Ключ до успіху», за чудову подорож, яка подарувала мені море вражень, спогадів та приємних моментів.