Навчання

Магістерські програми для вашої успішної кар’єри

Якщо ти хочеш отримати не просто ґрунтовні теоретичні знання, але і колосальний практичний досвід, прагнеш започаткувати власну справу, втілити у життя давню мрію, але для цього тобі бракує знань, досвіду і сміливості, тоді Тобі саме до нас. Висококваліфікований колектив кафедри у повній мірі сприяє реалізації студентських проектів, розвитку управлінських та лідерських навиків.
Для вступу необхідно мати диплом бакалавра з будь-якої спеціальності.

10 причин чому варто навчатися саме у нас
У чому ми унікальні

Наша кафедра пропонує два напрями розвитку себе як фахівця  у сфері: фінансово-економічної безпеки, або адміністративного менеджменту.

Ми докладаємо максимум наших зусиль для створення унікальних програм, які орієнтовані на наших студентів, на отримання ними необхідних знань, навичок та вмінь, які вони можуть  використати у ході навчання, завдяки розробленому нами проекту “Освітньо-бізнесові мости”. Даний проект залучає підприємницькі структури до процесу навчання, що допомагає досягнути синергетичного ефекту як для організацій так і для кафедри. Наші програми постійно оновлюються відповідно до вимог сучасного ринку, завдяки тісній співпраці із партнерами кафедри, серед яких представники із цілої низки сфер. У нас Ви зможете отримати хороший старт для вашої кар’єри та вибрати потрібний вектор у Вашому подальшому житті. Також ми пропонуємо різні форми навчання: денна, заочна.

 

Співпраця з організаціями лідерами
Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту співпрацює із провідними підприємствами та організаціями України. У рамках співпраці: скерування студентів для проходження переддипломної магістерської практики, проведення майстер-класів на різну тематику, конкурсів тощо. Керівниками підрозділів підприємств розробляються практичні завдання для студентів,  над якими вони працюють впродовж навчального семестру. Результати роботи презентуються перед представниками підприємств із визначенням найкращих. Шляхом такої співпраці вдається поєднати навчальний процес із вирішенням реальних практичних проблем та завдань. Окрім цього, студенти отримують можливість зарекомендувати себе перед потенційними працедавцями.

 Стажування за кордоном та подвійний диплом

Стажування в НімеччиніСтажування в університетах Словаччини Програма подвійних дипломів

Для кожного студента, який навчається на кафедрі АФМ створено можливість для двотижневого стажування у провідних Університетах Німеччини. Фінансування навчальної поїздки відбувається за кошти програми стажувань DAAD.

Студент отримає практичний досвід навчального процесу в німецьких університетах, ознайомиться із діяльністю підприємств Німеччини (корпорація BMW (Мюнхен), завод з виробництво комплектуючих до авто концерну Volkswagen (Цвікау), дослідницький центр Ford (Аахен) тощо). Навчання та стажування неодмінно пов’язане з відпочинком, який відбуватиметься в середовищі середньовічної архітектури та історичної спадщини Німеччини.

Вимоги до кандидатів:

  • знання англійської мови на рівні можливості розуміти розмовну мову;
  • і головне…бажання використати таку можливість, яка буде дійсна для кожного студента кафедри АФМ протягом навчального року.

Умови участі:

Фонд DAAD надає кожному учаснику стипендію в розмірі 50 євро на добу, що в повній мірі покриває витрати на проживання і харчування в Німеччині.

Навчання на кафедрі АФМ відкриває кожному студенту можливість пройти піврічне безкоштовне стажування в будь-якому Університеті Словаччини на його власний вибір. Навчання відбувається згідно складеної самим студентом програми, де він самостійно обирає предмети, які буде вивчати. Викладачі кафедри АФМ допоможуть сформувати такий навчальний план та подати заявку на отримання гранту.

Участь у програмі стажувань SAIA  дасть змогу не тільки підвищити рівень теоретичних та практичних навиків, але і ознайомитися із способом життя, звичаями і традиціями Словаччини. Роботодавець у майбутньому неодмінно врахує такий досвід свого працівника при прийнятті рішення про надання роботи, або чергового підвищення.

Вимоги до кандидатів:

  • знання англійської/словацької мови (вивчення мови на вибір студента забезпечується Лінгвістичним центром Національного університету «Львівська політехніка»);
  • Бажання пройти піврічну програму навчання у словацькому університеті.

Умови:

  • Студент отримує грант у розмірі 500 євро в місяць на покриття витрат на проживання в Словаччині;
  • Навчання відбувається згідно складеної самим студентом програми;
  • Проживання у гуртожитку обраного студентом Університету.

Магістерські програми з бізнес-економіки та адміністративного менеджменту в міжнародному бізнесі

НУ «Львівська політехніка» разом з Словацьким університетом сільського господарства у м. Нітра (Словацька Республіка) оголошують про набір абітурієнтів на навчання по програмі подвійних дипломів. Випускники отримують державні дипломи українського та європейського зразка.

Навчання буде проводитись і в НУ «Львівська політехніка», і в Словацькому університеті сільського господарства у м. Нітра*.

Навчання забезпечують викладачі провідних університетів Європи та США за підтримки успішних підприємців.

Навчання на безоплатній основі.

Для вступу необхідно мати диплом бакалавра, або спеціаліста, або магістра з будь-якої спеціальності.

Організація студентської наукової роботи кафедрою АФМ
Студентська наукова робота кафедри АФМ – це коли складне і недосяжне стає простим і доступним

Студентська наукова роботи кафедри АФМ, не лише сприяє розкриттю наукового потенціалу студентів – це реальна можливість розширити коло своїх друзів, інтересів та захоплень. Також,  для молодих та амбітних людей це унікальний шанс заявити про себе! Викладачі кафедри активно залучають студентів в усі можливі наукові заходи, які організовуються вітчизняними та зарубіжними університетами, підприємствами, громадськими організаціями та ін.

Студентська наукова діяльність сприяє по новому розуміти, оцінювати економічні проблеми та вирішувати їх.

Заходи, які сприяють розкриттю наукового потенціалу студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту

Stack_Vertical_33

Викладачі кафедри сприяють розвитку студентів у науково-педагогічному напрямку, а саме – студентам надається можливість провадити лекційні та практичні заняття. Магістри у співпраці з викладачами кафедри АФМ отримують практичні навички написання наукових тез-доповідей та статей на основі проведених досліджень.

Ми формуємо нове покоління лідерів та професійних керівників!