Хім Марія Кімсанівна

ХімМК

Асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта:

У 2015 році закінчила  Національний університет «Львівська політехніка» і отримала повну вищу освіту за спеціальностями «Міжнародна інформація» та «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікації: інформаційний аналітик-міжнародник, перекладач, магістр з управління навчальним закладом (дипломи з відзнакою).

2015 р. – школа громадянської активності.

2007-2008 р. – Всеукраїнська комп’ютерна школа.

Досвід роботи:

2014 р. – стажування у Львівському Окружному Адміністративному Суді;

2015 р. – Візова інформаційна лінія Посольства Польщі;

2016 р. – ПАТ «Кредо Банк»;

З червня 2016 р. – президент Громадської організації «Інститут соціальних та економічних ініціатив» при Національному Університеті «Львівська політехніка»;

З вересня 2016 р. – асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Лютий 2017 – курси підвищення кваліфікації ( тренінг доктора філософії, незалежного консультанта з управління людськими ресурсами Олафа Саксегаарда (Норвегія)).

У науковому доробку 15 наукових праць, у тому числі 2 статті у фахових виданнях, 12 науково-методичних рекомендацій,  Навчальний посібник «Державна політика: аналіз та механізми впровадження», у тому числі участь у конференціях та круглих столах, участь у розробці проектів та грантів.

Наукові інтереси: Сучасні тенденції прийняття управлінських рішень у системі вищої освіти України,  сучасні методи активізації навчального процесу за рахунок використання ІКТ, інноваційні методи прогнозування в галузі стратегічного планування, Право людини на забуття, конфлікти на Близькому Сході.

Захоплення: спорт, поглиблене вивчення міжнародного права та психології.