Навчальні семінари-моделювання для розбудови сучасного суспільства

m19biC8K098

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні, Грузії та Вірменії.

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, які використовують у сфері європейської освіти, а їхні учасники матимуть можливість глибше зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів для отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.

У Львові семінари відбуватимуться в Національному університеті «Львівська політехніка» за підтримки Центру міжнародної освіти та кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки.

Дати проведення семінарів

  • Для студентів – 9–10 листопада 2015 року, ауд. 301Б IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка».
  • Для викладачів та інших учасників – 11 листопада 2015 року, ауд. 204 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

До участі у дводенному семінарі запрошують студентів I–V курсів усіх інститутів та факультетів, а також інших учасників, зацікавлених у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.

До участі у третьому дні семінару запрошують молодих учених та викладачів, зацікавлених у практичному застосування демократичних методів навчання.

Для участі в семінарі треба заповнити форму резюме та мотиваційного листа або надіслати CV та мотиваційного листа на адресу registration@civic-institute.eu.

Кінцевий термін подання заявок – 31 жовтня 2015 року.

Участь у навчальному семінарі є безкоштовною. Кожен учасник отримує Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат. Робоча мова семінару – англійська (за необхідності українська, російська).