Корвач Ірина

корвач

На кафедрі АФМ працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди відповідають на всі виникаючі запитання в ході навчального процесі і лояльно відносяться до рекомендацій зі сторони студентів. Пари проходять майже завжди у формі діалогів і дискусій за темою заняття, що стимулює до більш глибокого розуміння і вивчення предмету. Особливо подобаються практичні, на яких я вчусь працювати в групі і ми розглядаємо кейси, які є цілком реальними і дотичними до теоретичного матеріалу, який вивчався на лекціях.

Окремо хочеться виділити роботу над проектами в рамках Освітньо-бізнесових мостів. Така праця є дійсно дуже цікавою і дає можливість отримати практичний досвід в певних напрямках. Ми навіть були на екскурсії по підприємству, щодо якого писався один із проектів. Вона було дуже цікавою та інформативною, дала можливість побачити все з середини. Я вважаю що такі проекти є надзвичайно потрібними і корисними для студентів, що прагнуть стати хорошими фахівцями, а тим більше менеджерами.

Загалом мені дуже подобається тут навчатися і надіюсь, що знання, які я тут отримаю, допоможуть мені в моїй майбутній професійній діяльності.